Toptan İncir Sipariş

Dünyadaki en büyük incir üreticisi Türkiye’dir. Bu kaliteli meyvenin gelişmesi için en uygun iklim şartları da Ege Bölgesi’nde yer almaktadır. Özellikle Aydın şehri ve etrafı, incir üretiminde bir numaradır. En kaliteli kurutulmuş meyveler de tabii ki en kaliteli yaş meyveden elde edilir. İncirin insan sağlığına pek çok faydası bulunmaktadır.


İncir öncelikle pek çok kuru meyve gibi iyi bir enerji kaynağıdır. İçerisindeki meyve şekeri insana faydalıdır. Bu nedenle de diyet menülerinde sık sık kullanılmaktadır. İncir özellikle K vitamini açısından zengindir. K vitamini içeren ürünler özellikle yeni doğum yapmış annelere ve kanamalı hastalıklar ya da ağır ameliyatlar geçirmiş olan kişilerin gereksinim duyduğu bir vitamindir. Dolayısıyla bu gibi durumda olan kişilerin incir tüketmesi, bu vitaminin eksikliğinde giderici bir rol oynar.


Toptan kuru incir aynı zamanda kaliteli bir manganez kaynağıdır. Mangan isimli element insan vücuduna oldukça faydalıdır. Yorgunluk, hafıza problemleri, ani kilo kaybı ve çocuklarda büyüme geriliği karşısında manganez oranı yüksek gıdaların tüketilmesi olumlu sonuçları destekleyebilir. İncir, bütün bunları sunan bir gıdadır.


Toptan İncir ihtiyaçlarınızı organik ve sağlıklı ürünlerimizle şirketlere özel hizmet anlayışını benimseyerek “İncir Pazarı” farkını sunuyoruz. Ayrıca, özel olarak hazırladığımız ürün paketlerimiz dışında, ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlerin de oluşturabileceği paketlerle ayrıcalık yaratabilirsiniz.


Söz konusu gıda olunca lezzetin bozulmaması ve soğuk zincirin muhafaza edilmesine oldukça önem vermekteyiz. Bu yüzden paketlenen ürünlerin en taze şekilde ulaşabilmesi için çeşitli yöntemler geliştirdik. Yeni nesil kargolama metodu sayesinde orijinal lezzetleri ile en taze haliyle adresinize teslim ediliyor.